Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
Zdieľaj aktuálnu stránku na Facebooku
Putovný pohár pre Tvrdošín Biely Dom PDF Tlačiť E-mail

Posledný víkend v roku 2012, viac ako 120 hráčov a volejbalových nadšencov, 14 tímov z rôznych kútov Slovenska, 46 vzájomných volejbalových súbojov na dvoch ihriskách v telocvični GMH v Trstenej od rána až do neskorých večerných hodín. Toto je iba približný opis deviateho ročníka Vianočného volejbalového turnaja o putovný pohár primátora mesta, ktorý sa konal v sobotu 29.12.2012 v Trstenej.

Volejbalový turnaj otvoril ráno primátor mesta Trstená, Ing.Jozef Ďubjak, ktorý vo svojom príhovore okrem iného poďakoval zúčastneným družstvám za zatiaľ najväčšiu účasť v histórii tohoto turnaja a poprial veľa úspechov v zápasoch o putovný pohár.

Začiatok turnaja bol zaujímavý už rozlosovaním družstiev do dvoch skupín, kedy sa vytvorila jedna veľmi silná skupina asi z najsilnejších družstiev turnaja. Zápasy medzi družstvami v obidvoch skupinách boli veľmi zaujímavé a vyrovnané. Hralo sa systémom každý s každým v skupine na 2.hrané sety do 10 bodov. Dva víťazne tímy v každej skupine postúpili do semifinále, kde bojovali o prvé až štvrté miesto.

Turnaj si počas svojho trvania vybudoval status volejbalovej kvality, vianočnej atmosféry a dobrej nálady. Svedčí o tom účasť volejbalistov nielen z blízkeho okolia ale aj zo Spišskej Belej, Kežmarku, Svidníka, Banskej Bystrice, Kňažej, Dolného Kubína, Čadce, Námestova, Jablonky či Zywieca.

Veľký krst ohňom prežili kadeti z SVK, získavajúc dôležitú rozhodcovskú prax pri rozhodovaní v prevažnej časti zápasov, kedy to nemali pri niektorých hráčoch vôbec ľahké.

Konečné poradie :9.rocnik Vianocny volejablovy turnaj Trstena

1. Tvrdošín Biely Dom
2. TJ Oravan Námestovo
3. Wasabi B.Bystrica
4. Afterday Jablonka PL
5. Renbut Tvrdošín
6. Tatra Trstená
7. Zywiec PL
8. SVK Junior Trstená
9. Spotená Božena D.Kubín
10. Swiažaki Jablonka PL
11. Kňažia
12. Spotená Božena junior D.Kubín
13. SVK kadeti Trstená
14. SVK senior Trstená

 

Fotogaléria (priebežne dopĺňaná) z turnaja na [linku]

 

Chceš byť členom S-VK ?

Náhodná fotka z galérie

ANKETA

Ktorý šport sa ti páči najviac ?
 

Online :

Máme online 170 hostí 

Štatistiky:

Počet zobrazení obsahu : 2004592